3-05-19
Powiat chojnicki. 11 maja, godz. 19.00
Jazzowe granie zespołu "Accoustic Jazz Duo"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 11 maja do Centrum Sztuki Collegium ARS na koncert dwóch świetnych muzyków Andrzeja Walczaka i Andrzeja Prokopowicza.


Zapowiada się wyjątkowy wieczór jazzowy. Standardy tego gatunku jak również kompozycje własne zagrają muzycy.   |  fot. nad.

Accoustic Jazz Duo to dwóch muzyków i pedagogów na codzień zajmujących się nauką gry na trąbce i perkusji. Wieloletnią, wspólną pasją obu artystów jest muzyka jazzowa. Dwaj Andrzejowie grają w różnych formacjach muzycznych od comba aż po big bandy.

Najnowszy projekt jest bardzo kameralnym duetem trąbki i fortepianu ale z towarzyszeniem kontrabasu realizowanego lewą ręką przez pianistę – co w sumie daje efekt klasycznego tria jazzowego. Szeroki wybór stylistyki typowej dla muzyki jazzowej w oparciu o znane i popularne utwory to pomysł na kameralne i osobiste spotkania z żywą muzyką podczas koncertu.

Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia kościoła gimnazjalnego). 11 maja, godz. 19:00. Wstęp wolny.

Ł. Sajnaj

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.