18-02-20
Powiat chojnicki. Wizyta będzie miała także wydźwięk lokalny, sentymentalny
Kandydatka na urząd prezydenta RP w Chojnicach

W środę (19.02.) odbędzie się spotkanie Małgorzaty Kidawy- Błońskiej z mieszkańcami Chojnic. Wizyta związana kampanią prezydencką będzie miała także wydźwięk lokalny, sentymentalny.


Kandydatka Platformy Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa - Błońska spotka się z mieszkańcami Chojnic.   |  fot. facebook.com/MKidawaBlonska

Konwencja wyborcza kandydatki na urząd prezydenta, z ramienia Koalicji Obywatelskiej, zaplanowana jest na godz. 19.00 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Wdrożeniowej w Chojnicach. Spotkanie ma charakter otwarty i poza aspektem politycznym wizyty, przemycony zostanie również wątek prywatny, sentymentalny.

- Dziadek Pani Małgorzaty Kidawy - Błońskiej był prezydentem II RP i  był w Chojnicach. Z tej okazji będziemy chcieli wręczyć Pani Małgorzacie zdjęcie jej dziadka z tych czasów, kiedy był w Chojnicach - mówi Arseniusz Finster. Liczba miejsc jest ograniczona.

Anna Zajkowska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.