13-09-18
Powiat chojnicki. 15 września, godz. 17.00
Katarzyna Żak na rzecz TPH

"Bardzo śmieszne piosenki” to tytuł recitalu, z którym 15 września o godz. 17:00 w Chojnicach wystąpi Katarzyna Żak z zespołem. Będzie to koncert charytatywny, podczas którego zbierane będą pieniądze na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum.


Już po raz kolejny Katarzyna Żak, znana aktorka i ambasadorka Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum wystąpi z recitalem, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz TPH.   |  fot. tph.org.pl

Będzie wyjątkowo wesoło, ale także refleksyjnie. Aktorka zaprezentuje między innymi teksty Jeremiego Przybory, Piotra Bukartyka czy Artura Andrusa. Jeżeli ktoś nie wie, czym jest piosenka aktorska, to właśnie podczas tego spotkania pozna ją na wskroś. Katarzynie Żak wystarczy kilka przedmiotów i kreacji, które pozwolą jej w każdym z utworów wcielać się w inną rolę.

Przez cały recital za to nie wyjdzie z roli ambasadorki Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach. Jest to bowiem dobroczynny koncert, w trakcie którego zbierać będziemy pieniądze na budowę hospicjum. Cegiełki w cenie 30 zł będą rozprowadzane przed wejściem na aulę.

Sobota 15 września 2018 r., godz. 17:00. Aula Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich, ul. Nowe Miasto 4 - 6. Zapraszamy!

TPH

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.