15-05-19
Czersk. Czy będą zmiany w klubie?
Kiedy dojdzie do wyborów w Borowiaku?

Pojawiają się pytania kibiców Borowiaka Czersk - kiedy dojdzie do wyborów władz klubu? Słyszymy, że miały nastąpić na początku roku. Zapytaliśmy więc Jarosława Schumachera działacza MLKS Borowiak Czersk o wspomnianą kwestię. Niektórzy kibice pytają też czy będą zmiany w klubie, ponieważ np. drużynie seniorskiej piłki nożnej grozi spadek do A-klasy?

- Wybory mają się odbyć jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku, pozwala na to statut klubu. Natomiast, jeżeli już teraz ktoś chciałby włączyć się w działalność klubu, tak by poprawić jego funkcjonowanie, m.in. wyniki sportowe, to zapraszam - kontakt do mnie jest możliwy pod nr tel. 608 036 746. Jestem również kibicem Borowiaka, nawet w jego trudnych momentach.  Wierzę że ostatnia wygrana z Tęczą Brusy, będzie punktem zwrotnym w końcówce wiosennej rundy (pozostało sześć spotkań – przyp. red.) i ostatecznie nasz klub pozostanie w V lidze. Jeśli jednak dojdzie do spadku do niższej klasy rozgrywek, to zawsze Borowiak będzie dla mnie najważniejsza drużyną – mówi Jarosław Schumacher, działacz MLKS Borowiak Czersk.

(red)   

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.