1-09-20
Gm. Czersk. 5 pracowników placówki na kwarantannie, testy dla wszystkich
Kiedy nastąpi bezpośrednia obsługa
interesantów w czerskim MGOPS?

Od 27 sierpnia br. nie jest możliwa bezpośrednia obsługa interesantów w Miejsko-Gminnym Ośrodku  Pomocy Społecznej w Czersku. Powód?  Zakażenie koronawirusem jednej z pracownic jednostki.Pytamy dyrektor tego ośrodka pomocy społecznej o kwestie związane z kwarantanną i terminem przyjmowania interesantów.

- 5 pracowników decyzją sanepidu zostało skierowanych do odbycia kwarantanny. Na ten moment nie jest mi znana dokładna data wykonania testów tym pracownikom, bowiem to ustala Sanepid. Domniemam, iż będzie to jeszcze w tym tygodniu. Ponadto informuję, że testom zostaną poddani wszyscy pracownicy naszej placówki, aby wykluczyć ewentualne rozprzestrzenianie się wirusa. Zatem decyzja o uruchomieniu placówki zostanie podjęta po otrzymaniu wyników. O jakichkolwiek zmianach, postanowieniach będziemy informować na bieżąco. Ośrodek - choć w ograniczonym składzie - działa. Cieszę się, iż mieszkańcy zgodnie z naszą prośbą, zostawiają niezbędne dokumenty w skrzynce, telefonują, mailują. Dziękuję wszystkim za wsparcie i życzenia zdrowia, które również do nas wpływają – zauważa Anna Bielawska-Jutrzenka,  dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku.

(red)

Zobacz również:
"Zakażenie wirusem COVID-19. Oświadczenie dyr. MGOPS w Czersku (27.08)"

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.