22-08-19
Czersk. 23 sierpnia, godz. 21.00
Kino plenerowe w Czersku. Jutro ostatni seans
- zapraszamy

Drodzy widzowie, aura za oknem pokazuje nam coraz bardziej, że jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. A co za tym idzie chcielibyśmy zaprosić Was na ostatni już tym sezonie seans kina letniego. Już jutro 23 sierpnia na ekranie pojawi się film "Centralne Biuro Uwodzenia". Plac Ostrowskiego, godz. 21.00 serdecznie zapraszamy! ;)

Atrakcyjna Marty (Meg Ryan) ma wielu adoratorów, jednak żadnego z nich nie traktuje poważnie, aż do momentu, kiedy zakochuje się w światowej sławy... złodzieju dzieł sztuki, Tommy`m (Antonio Banderas). Jedyny problem tkwi w tym, że Marty jest matką agenta FBI - Henry`ego, który pewnego dnia otrzymuje zlecenie śledzenia znanego przestępcy. Okazuje się, że to nikt inny jak właśnie Tommy... Co może wyniknąć z połączenia romantyzmu Marty i zawadiackiego uroku Tommy`ego, gdy miłości próbuje przeszkodzić FBI?

OK Czersk

 

Miejsce - Plac Ostrowskiego w Czersku.

Wstęp bezpłatny.

Ośrodek Kultury w Czersku
 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.