24-04-21
POMORSKIE. Zbiórka – link poniżej
Kolejna walka żony i mamy z rakiem – apel o wsparcie leczenia

Dawid Sobczak z Egiertowa w woj. pomorskim, kiedyś mieszkający w Czersku apeluje o wsparcie leczenia jego żony (na zdjęciu).

„Zapewne niektórzy z Was pamiętają moją żonę, która walczyła z rakiem złośliwym nosogardła i dzięki Waszej pomocy walkę tą wygrała. Cieszyliśmy się tym faktem rok.

Niestety 23.04.2021r postawiono diagnozę: rak kości i chrząstek stawowych a w szczególności kręgosłupa oraz guzy nowotworowe na wątrobie. Kolejny raz życie stawia Nam wyzwanie. Ale bez was nie dam rady. Po raz kolejny muszę i chcę zająć się Rodziną. Zebrane środki przeznaczone będą na podjęcie kolejnej walki tzn. leki, diety, zakup niezbędnego wyposażenia dla osoby leżącej i na zapewnienie bieżącego utrzymania Rodziny, w tym półtorarocznego Olivierka, dzięki któremu wykryto poprzednią chorobę. Wiem, że w dobie pandemia każdemu z was jest trudno, ale bez Waszego wsparcie nie będziemy mogli nawet rozpocząć leczenia.

Na bieżąco będę informował o sytuacji oraz dołączał zdjęcia dokumentów.

Dziękuję za okazane wsparcie, nie tylko finansowe a także materialne dla moich dzieci Olivierek 1,5l. , Lenka 7l., Oliwia 13l
" – pisze w opisie zbiórki na portalu pomagam.pl Dawid Sobaczak.

Link do zbiórki –
TUTAJ

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.