16-03-21
Czersk. KOMUNIKAT
Procedura wejścia do Przychodni

W ubiegłym tygodniu na stronie internetowej SP ZOZ w Czersku pojawił się komunikat SP ZOZ w Czersku w sprawie procedury wejścia do Przychodni. Jego treść publikujemy poniżej.

„Szanowni Pacjenci,

w związku z zaistniałą sytuacją w kraju i wskazaniami sanitarno-epidemiologicznymi informujemy Państwa, że SP ZOZ w Czersku wprowadza procedurę wejścia do Przychodni.

PROCEDURA WEJŚCIA:

1.    Każda osoba wchodząca do Przychodni zakłada maseczkę przykrywając nos i usta.
2.    Dezynfekuje ręce płynem do dezynfekcji rąk znajdującym się w pojemnikach umieszczonych przy wejściach i na każdym piętrze.
3.    Zachowuje bezpieczny dystans od innych pacjentów i  pracowników (1,5 m).
4.    Pacjent przed wejściem do lekarza, gabinetu zabiegowego lub punktu pobrań wypełnia ankietę epidemiologiczną.
5.    DOROŚLI ORAZ DZIECI Z OBJAWAMI INFEKCJI - NIE PRZYCHODZĄ DO PRZYCHODNI. Zawsze najpierw  kontaktują się z Rejestracją telefonicznie.
6.    Prosimy o przychodzenie na wizyty lekarskie bez udziału osób towarzyszących (wyjątek: dzieci z jednym rodzicem, osoby z dysfunkcjami uniemożliwiającymi samodzielny pobyt w placówce) i na wyznaczoną godzinę.
7.    Czas pobytu w Przychodni ograniczamy do koniecznego minimum.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tym zabiegom wizyta u nas będzie dla Państwa komfortowa i bezpieczna.

SP ZOZ w Czersku”


(red)
Logo – SP ZOZ w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.