Ogłoszenie
Komunikat w sprawie śmieci

W związku z licznymi zapytaniami o worki do gromadzenia odpadów biodegradowalnych, uprzejmie informujemy, że worki można nieodpłatnie pobrać w Urzędzie Miejskim, w biurze nr 22 oraz w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych w Czersku.

Ponadto, zapotrzebowanie na worki można składać telefonicznie (tel. 523954849, 523954848) oraz mailowo ([email protected]). Każde zgłoszenie będzie za naszym pośrednictwem przekazane do ZUK-u.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
Informujemy, że trwa jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Prosimy wystawić odpady przed posesję do krawężnika lub w widocznym miejscu przy pojemnikach do godziny 6:00 rano danego dnia.

Zobacz HARMONOGRAM WYWOZÓW -
TUTAJ


Pojemniki
Przypominamy, że od 1 października pojemniki, które do tej pory służyły do gromadzenia odpadów biodegradowalnych, należy przeznaczyć do popiołu.

Prosimy nie wrzucać odpadów biodegradowalnych do ww. pojemników po ostatnim odbiorze we wrześniu. Odpady zielone powstające w tym czasie prosimy gromadzić w brązowych workach

 

UM Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.