17-03-21
Powiat chojnicki. Wyróżnienia tabliczkami i nagrodami - po trzy eko-posesje z każdej gminy w powiecie chojnickim
Masz ekologiczną posesję? Weź udział w konkursie
Dodatkowe nagrody od starosty chojnickiego Marka Szczepańskiego

Chojnicki Alarm dla Klimatu ogłasza konkurs na Eko-posesję powiatu chojnickiego. Zgłoszenia będzie można wysyłać od 1 maja.

Stowarzyszenie Chojnicki Alarm dla Klimatu podejmuje szereg działań edukacyjnych i motywujących społeczność powiatu chojnickiego do większej dbałości o przyrodę. Tym razem stowarzyszenia chciałoby wyróżnić najbardziej ekologiczne posesje. Jeżeli więc w Waszych obejściach królują krzewy, drzewa i kwiaty, a nie polbruk. Dodatkowo ogrzewacie dom w ekologiczny sposób, warto zastanowić się czy nie przystąpić do konkursu. Jego szczegółów już niebawem będzie można szukać na FB Chojnickiego Alarmu dla Klimatu.

Organizatorzy konkursu wyróżnią specjalnymi tabliczkami i nagrodami po trzy eko-posesje z każdej gminy w powiecie chojnickim. W finale właściciele trzech najwyżej punktowanych eko-posesji otrzymają dodatkowe nagrody ufundowane przez starostę chojnickiego Marka Szczepańskiego.

Starostwo Powiatowe w Chojnicach

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.