23-09-21
Czersk. POLICJANCI SZUKAJĄ ŚWIADKÓW KRADZIEŻY
KRADZIEŻ „NA WYRWĘ” – TEREN
DWORCA PKP W CZERSKU


Policja zwraca się z prośbą do świadków przestępstwa kradzieży na tzw. „wyrwę”. Zdarzenie miało w dniu 16 września 2021 r. około godz. 14.40 na terenie Dworca PKP w Czersku.
 

Z ustaleń policjantów pracujących przy tej sprawie wynika, że nieustalony sprawca podszedł na peronie do starszej kobiety i wyrwał jej z rąk tablet, a następnie oddalił się wzdłuż torów kolejowych biegnących w kierunku Chojnic. Świadkami zdarzenia były młode osoby, które udzielały pomocy pokrzywdzonej kobiecie, a nawet podjęły krótkotrwały pościg za sprawcą. W związku z powyższym policjanci zwracają się z prośbą do tych właśnie osób oraz innych świadków mających wiedzę na temat tego zdarzenia o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Czersku.
Zgłoszeń można także dokonywać telefonicznie u Dyżurnego KPP w Chojnicach pod nr tel.+48 47 74 36 222 lub osobiście w Komisariacie Policji w Czersku przy ul. dr Zielińskiego 6, a także dzwoniąc na numer alarmowy 112.  

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.