6-08-19
Gm. Czersk. Kradzież paliwa na stacji w Czersku
ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?
- POINFORMUJ POLICJĘ

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku prowadzą czynności w sprawie kradzieży paliwa, do której doszło w dniu 17 lipca 2019 roku na stacji paliw Lotos w Czersku.

Około godz. 17:45  na stację sieci Lotos w Czersku przyjechał pojazd marki Mercedes Sprinter  koloru białego z charakterystycznym wgnieceniem na masce. Auto miało założone tablice rejestracyjne; jak się później okazało zostały one wcześniej skradzione z innego pojazdu.  Sprawca wysiadł, do zbiornika oraz kanistrów zatankował paliwo za łączną kwotę 741 zł, po czym odjechał w kierunku Starogardu Gdańskiego, nie uiszczając zapłaty. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć uzyskanych z zapisu filmowego lub też mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr oficera dyżurnego (52) 395-61-22 lub do Zespołu Kryminalnego KP w Czersku pod numer (52) 395-62-62 albo pisząc na adres mailowy: [email protected]

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.