12-02-20
Czersk. Kradzieże paliwa na stacjach benzynowych w Czersku
Rozpoznajesz tych mężczyzn?
Poinformuj o tym policjantów!

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku szukają sprawców kradzieży paliwa, do których doszło w dniu 1 i 11 grudnia 2019 roku w Czersku. Monitoring stacji zarejestrował zdarzenie i osoby. Rozpoznajesz te osoby?

Komisariat Policji w Czersku prowadzi postępowania w sprawie kradzieży paliwa na stacjach benzynowych w Czersku. Te dwa zdarzenia w dniu 27 listopada, 1 i 11 grudnia 2019 roku zarejestrował monitoring. Mężczyźni widoczni na zdjęciach podjechali na stacje paliw pojazdami na kradzionych numerach rejestracyjnych i zatankowali do zbiorników paliwo, a następnie nie płacąc odjechali.

- Jeżeli ktoś zna tożsamość osób widocznych na zdjęciu lub wie do kogo należą te pojazdy prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie tel. 52 395 62 62, Dyżurnym Policji (obecnym przez całą dobę) tel. 52 395 61 05  lub na e-mail [email protected]

KPP Chojnice

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.