30-06-19
Powiat chojnicki. ZDJĘCIA
Legenda przyciągnęła tłumy.
Krzysztof Cugowski gwiazdą Dni Chojnic

Co prawda Krzysztof Cugowski przyjechał bez Budki Suflera, ale i przy akompaniamencie Zespołu Mistrzów jego głos porwał tłumy chojniczan oraz gości podczas drugiego dnia święta Chojnic.


Krzysztof Cugowski przyciągnął wczoraj do parku 1000 - lecia dwa, a nawet trzy pokolenia chojniczan i gości.   |  fot. (olo)

Ponownie Park 1000 - lecia, ponownie tłumy, ponownie fajna atmosfera – sobotni koncert Krzysztofa Cugowskiego był równie udany, jak piątkowy występ zespołu LemON. Może było nieco mniej tańców, ale ręce publiczności często składały się do oklasków, a gdzieniegdzie można było zauważyć przytulone pary, które w uściskach wsłuchiwały się w słowa ballad śpiewanych przez byłego lidera Budki Suflera.

Pod sceną i nie tylko bawiły się i słuchały utworów dwa, a nawet trzy pokolenia chojniczan oraz gości. Jak przypomniał organizator Dni Chojnic Roman Guzelak z Promocji Regionu Chojnickiego, Krzysztof Cugowski świętuje obecnie 50 - lecie pracy artystycznej i z tej właśnie okazji jeździ po Polsce z koncertami "Złoty jubileusz 50 lat na 100%".

W niedzielę zakończenie Dni Chojnic (zobacz program), a już można się szykować na sierpniowe Święto Powiatu Chojnickiego i występ zespołu Brathanki.

Tekst i fot. (olo)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.