18-01-19
Powiat chojnicki. Koncerty odbędą się w Parku 1000 - lecia
LemON i Krzysztof Cugowski
na Dni Chojnic, Bubliczki na Zjazd Kaszubów

Wszystko wskazuje na to, że gwiazdami Dni Chojnic będą w tym roku zespół LemON oraz Krzysztof Cugowski z nieistniejącej już Budki Suflera. Natomiast kilka dni później odbędzie się Zjazd Kaszubów, a gwiazdą ma być zespół Bubliczki.


W tym roku chojniczanie i goście na koncert przyjdą nie na Stary Rynek, a do Parku 1000-lecia.   |  fot. (olo)

Ostatni weekend czerwca – to co roku data święta miasta, czyli Dni Chojnic. Tym razem będzie to 29 i 30 czerwca. Jest już niemal pewne, że muzycznymi gwiazdami będą zespół LemON oraz Krzysztof Cugowski z byłego już zespołu Budka Suflera. Ważna informacja jest tez taka, że po sukcesie zeszłorocznego Święta Powiatu koncerty z okazji Dni Chojnic odbędą się tym razem w Parku 1000 - lecia!

Tydzień później Chojnice będą gospodarzem Zjazdu Kaszubów. To wydarzenie również będzie odbywać się w Parku 1000-lecia. - Spodziewamy się od 7 do 10 tys. gości – mówi burmistrz Arseniusz Finster. Gwiazdą Zjazdu  ma być zespół Bubliczki.

Tekst i fot. (olo)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.