2-08-20
Powiat chojnicki. 9 sierpnia
Letni Koncert OperetkowyChojnickie Centrum Kultury zaprasza 9 sierpnia o godz. 19:00 na koncert operetkowy, podczas którego wystąpią znakomici soliści przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego PRESTIGE.

Letni Koncert Operetkowy to wyjątkowy koncert, w którego programie znajdą się najbardziej znane arie i duety operetkowe, a także utwory instrumentalne. Łączy je jedno, wszystkie opowiadają o różnych odcieniach miłości i namiętności. W programie koncertu będzie można usłyszeć duet Hanny i Daniły „Usta milczą, dusza śpiewa” z operetki Wesoła wdówka Franza Lehara, duet Sylwii i Edwina "Co się dzieje, oszaleję” z operetki Księżniczka Czardasza Imre Kalmana. Te i wiele innych wspaniałych utworów, które podbiły świat operetki, usłyszeć będzie można w sierpniu w Chojnickim Centrum Kultury.

Wystąpią artyści związani na co dzień z Operą NOVA i Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy.

Soliści:
Justyna Gęsicka- mezzosopran
Adam Zaremba- baryton

Kwartet smyczkowy PRESTIGE:
Anna Piniuta - skrzypce
Przemysław Nawrocki - skrzypce
Marta Lutrzykowska - altówka
Michał Litwa - wiolonczela
Katarzyna Szewczyk- prowadzenie koncertu

Niedziela 9 sierpnia 2020 r., godz. 19:00
Chojnickie Centrum Kultury
Bilety: 50 zł
(do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

ChCK

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.