19-12-19
Gm. Czersk. ZDJĘCIA, WYNIKI
"Mały architekt - niezwykłe konstrukcje z zapałek"
– gminny konkurs

W listopadzie Zespół Szkół Specjalnych w Czersku organizował konkurs pt. "Mały architekt - niezwykłe konstrukcje z zapałek". Był on skierowany do klas 4-6 szkół podstawowych. Do konkursu włączyły się :  Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku, Zespół Szkół w Rytlu, Zespół Szkół w Łęgu oraz Szkoła Podstawowa w Gotelpiu.

Prace konkursowe były podzielone na dwie kategorie: przestrzenne oraz płaskie. Wszystkie konstrukcje z zapałek wykonane były starannie i przy dużym nakładzie pracy. Atrakcyjne nagrody ufundował Pan Jarosław Papka właściciel firmy "JARPOL"  w Chojnicach. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, nauczycielom dziękujemy za włączenie się do konkursu oraz jednocześnie zapraszamy do kolejnej edycji, która odbędzie się w listopadzie 2020r.

Wszystkie prace będzie można obejrzeć w Centrum Informacji Turystycznej w Czersku od 7 stycznia 2020r.  Konkurs został przeprowadzony przez Karolinę Wilczewska, Annę Schulz oraz Karolinę Bober.

Wyniki konkursu:

Prace przestrzenne:

Mikołaj Godlewski (ZS w Rytlu)

Laura Czapiewska (SP 2 Czersk),  Maja Prabucka (ZS w Rytlu)

Justyna Pestka (ZS w Rytlu), Nicodemo Dahlke (ZS w Rytlu)

Wyróżnienia:

Martyna Łangowska (ZS w Rytlu)

Nicodem Piekarski (SP 2 Czersk)

Zuzanna Brzezińska (SP 2 Czersk)

Kacper Jachimowicz (ZSS Czersk)

Wiktoria Glaner (ZS w Łęgu)

Patryk Solejewski (ZS w Rytlu)


Prace płaskie:

Magdalena Lorek (SP 2 Czersk)

Wyróżnienia:

Julia Słomińska (SP w Gotelpiu)

Mateusz Biesek (SP 2 Czersk)

Oliwier Sarnowski (SP 2 Czersk)

Bartosz Sikorski (ZS W Łęgu)


ZSS Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.