8-09-20
Gm. Czersk. Informacja dyrektor MGOPS w Czersku
MGOPS w Czersku powoli wznawia bezpośrednią obsługę. Są pierwsze wyniki testów na obecność koronawirusa


Informacja dyrektor MGOPS w Czersku:

Szanowni Państwo!

Informuję, że Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czersku powoli wznawia bezpośrednią obsługę interesanta. Pragnę zaznaczyć, iż nadal pracujemy w osłabionym składzie, bowiem niemal połowa pracowników oczekuje na wyniki testów. Badaniom zostali poddani wszyscy pracownicy placówki. W dniu wczorajszym spłynęły pierwsze wyniki testów – wszystkie ujemne! Jest to dobra wiadomość, myślę, że zarówno dla nas, jak i dla Państwa. Sytuacja jest dynamiczna, na przestrzeni ubiegłego tygodnia zmieniły się przepisy w kwestii stosowania kwarantanny czy poddawaniu potencjalnych zakażonych testom. Fakt ten spowodował, że – jak nas poinformowano – wydłużył się czas oczekiwania na wyniki (nawet do 3-4 dni). Niemniej, oczekując na nie wierzymy głęboko, że finał będzie pozytywny dla nas wszystkich! Szanujemy zdanie każdego z Was, ale należy pamiętać, iż wszelkie restrykcje obowiązują nas wszystkich, dlatego  apeluję do Państwa, aby każdorazowo po wejściu do POK (czy też innego miejsca „zamkniętego”),  zasłaniać usta i nos, dezynfekować dłonie, zachowywać dystans społeczny.

Korzystając z okazji pragnę podziękować  Pani Dyrektor oraz pracowniom CIT w Czersku za pomoc przy obsłudze klientów MGOPS w tym trudnym dla nas czasie. Dziękuję wszystkim za wsparcie!

W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą: 52 398 47 65.

Z wyrazami szacunku,
Anna Bielawska-Jutrzenka
Dyrektor Miejsko-Gminnego
Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku”


(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.