27-08-18
Czersk. Wynik meczu - 6:0
Miażdżące zwycięstwo zawodniczek
Olimpii Czersk na wyjeździe

W niedzielnym meczu (26.08) drużyna kobiet z OLIMPII CZERSK rozegrała swój pierwszy mecz na wyjeździe z CANICULA BYTÓW.

Od początku spotkania drużyna Olimpii broniła dostępu do swojej bramki i starała się o przewagę. Pierwszy gol strzelony przez kapitan Małgorzatę Kropidłowską wpadł już w  15 minucie. Dalsze losy spotkania również były pomyślne dla czerszczanek.

Wynik meczu na 2:0 ustanowiła Wiktoria Czapiewska w 27 minucie. Z takim wynikiem zawodniczki zakończyły pierwszą połowę spotkania.

W drugiej połowie Olimpia Czersk rozwinęła skrzydła. Już w  44 minucie meczu wynik uplasował się na 4:0 po kolejnych strzałach kapitan Małgorzaty Kropidłowskiej i Wiktorii Czapiewskiej.

Kolejnych emocji, w 51 minucie meczu, dostarczyła Monika Weber strzelając gola na 5:0.

W końcówce spotkania (70 minuta) padła bramka zdobyta przez Katarzynę Neukamm.

Spotkanie zakończyło się ogromnym sukcesem zawodniczek OLIMPIA CZERSK, wynikiem 6:0.

W piątek (24.08) OLIMPIA CZERSK rozegrała mecz sparingowy z TUCHOLANKĄ TUCHOLA, który zakończył się remisem 2:2 po bramkach kapitan Małgorzaty Kropidłowskiej i Natalii Babińskiej.

Olimpia Czersk serdecznie dziękuje sponsorom ( Gmina Czersk oraz Usługi budowlane Kropidłowski Fabian).