11-03-19
Gm. Czersk. `Łukasz nie znika, potrzebuje jedynie chwili wytchnienia i spokoju`
Mieszkańcy Rytla odwiedzili swojego sołtysa

Na profilu `Solidarni z Rytlem` czytamy, że w sobotę (9.03) przez cały dzień przyjaciele i mieszkańcy Rytla odwiedzali byłego (zrezygnował ze stanowiska 7 marca br.) sołtysa Łukasza Ossowskiego (zdjęcia poniżej).

Wczoraj przez cały dzień przyjaciele i mieszkańcy Rytla odwiedzali sołtysa Łukasza Ossowskiego. By podziękować, wyrazić żal, okazać solidarność i upewnić się, że nadal będzie z nimi. Dobra wiadomość jest taka - Łukasz nie znika, potrzebuje jedynie chwili wytchnienia i spokoju, a potem zakasuje rękawy i bierze się ostro do pracy. Na taką deklarację właśnie czekaliśmy.” – brzmi informacja z 10 marca br. (zdjęcia ze spotkania przed domem Łukasza Ossowskiego - z profilu `Solidarni z Rytlem` umieszczamy poniżej).

Z kolei na profilu starosty chojnickiego Marka Szczepańskiego jest wpis odnoszący się do sytuacji w Rytlu.

„To przykra informacja, że dobro przegrywa ze złem. To chwilowa porażka, bo teraz trzeba wszystkich ludzi dobrej woli, solidarnych, zebrać w jedna całość i z cała mocą walczyć z hejterami mową nienawiści i wszystkimi nienawistnymi postawami, nie tylko w życiu publicznym ale przede wszystkim w codziennej rzeczywistości, w pracy, szkole itd. Na to SOŁTYSIE Łukaszu skieruj swoją aktywność, jestem do współpracy.”

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.