21-10-24
Czersk. Trener podsumował występ – zobacz poniżej
MKS Handball Czersk. Z Bartoszyc wracamy z tarczą!
BSMS Bartoszyce -MKS Handball Czersk 27:30 (10:13)

Kolejną, czwartą wygraną odnieśliśmy wczoraj w Bartoszycach. Po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonaliśmy miejscowy BSMS Bartoszyce 30:27.

Pierwsze minuty zawodów upłynęły pod dyktando miejscowych, którzy jeszcze w 10 minucie prowadzili 3:1. Począwszy od 15 minuty obraz gry na boisku zmienił się. Do głosu doszedł nasz zespół, który w 20 minucie wyszedł na trzybramkowe prowadzenie (10:7). Dowieźliśmy je do przerwy, na którą schodziliśmy prowadząc 13:10.

Po zmianie stron gospodarze za wszelką cenę starali się odrobić straty. I dopięli swego. W 45 minucie na tablicy wyników widniał remis i mecz jak gdyby rozpoczynał się na nowo.
Tym razem jednak, po przerwie na prośbę naszego trenera, na parkiet wrócił odmieniony zespół. Przez 7 kolejnych minut rzuciliśmy 7 bramek, nie tracąc żadnej (52 min. 26:19)!
Tak wypracowanej przewagi, pomimo ambitnej postawy miejscowych,  już nie straciliśmy! Wygrywamy w Bartoszycach 30:27!

"Wygrana cieszy, lecz styl już nie. Nie wykorzystaliśmy zbyt wielu sytuacji, z których powinny paść bramki. Czeka nas teraz trzytygodniowa przerwa, tak więc mamy czas, aby popracować nad niedociągnięciami w naszej grze" - tymi słowami podsumował występ w Bartoszycach trener naszej drużyny - Radosław Steege.