5-05-20
Czersk. Podziękowania
MKS Handball z kolejną udaną akcją.
Wspieramy naszych ratowników!

W dniu dzisiejszym doszło do finalizacji zbiórki pieniężnej, przeprowadzonej przez nasz klub na portalu zrzutka.pl. Udało nam się zebrać 2486 zł, za które kupiliśmy pralko-suszarkę.

Dzięki zrozumieniu i wsparciu w postaci pokaźnego rabatu, udzielonego przez pracowników FHU „Saw” p. Wojciecha Słomińskiego, mogliśmy dodatkowo zakupić odkurzacz oraz środki piorące. Z całą pewnością pomogą one naszym czerskim ratownikom w ich codziennej pracy.Uroczystego przekazania sprzętu na ręce ratowników dokonali Prezes i Wiceprezes MKS Handball – Maciej Jakubowski i Mateusz Łoński.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować w imieniu ratowników medycznych wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w ten hojny dar. Ponadto, za naszym pośrednictwem, ratownicy chcieliby również podziękować p. Łukaszowi Sobierajowi za zakup fizeliny na maseczki, które po uszyciu przez panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, trafiły także na ich potrzeby.

DZIĘKUJEMY !!!

MKS Handball Czersk
fot. UM w Czersku

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.