Ogłoszenie
Możliwości finansowania przedsięwzięć
z Programu Czyste Powietrze


Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Czersk na temat możliwości finansowania przedsięwzięć programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się 17.06.2021r. (czwartek) o godzinie 10:00 w Centrum Informacji Turystycznej w Czersku.

Spotkanie będzie przeprowadzone z zachowaniem obecnie obowiązujących zasad sanitarno-epidemiologicznych. Poniżej przedstawiamy program spotkania:

PROGRAM SPOTKANIA:Spotkanie realizowane jest na podstawie Porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Pragniemy także przypomnieć, że punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze” w Gminie Czersk działa w Centrum Informacji Turystycznej w środy i czwartki w godzinach 8:00-14:30.

 „Czyste Powietrze” to rządowy program priorytetowy, którego celem jest ograniczenie emisji  szkodliwych substancji, które powstają na skutek ogrzewania domów jednorodzinnych słabej jakości paliwem w przestarzałych domowych kotłach. Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnego budynku mieszkalnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.