26-07-20
Region. W poniedziałki w godzinach 8:00–18:00, a od wtorku do piątku  w godzinach 8:00–15:00
Na wizytę w ZUS znów można
umówić się przez Internet

ZUS przywrócił możliwość elektronicznego rezerwowania swoich wizyt w placówkach. Można to zrobić przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE). Na PUE ZUS można umówić wizytę w dowolnie wybranej placówce w dogodnym dla siebie dniu i porze.


Placówki ZUS przyjmują klientów w poniedziałki w godzinach 8:00–18:00, a od wtorku do piątku w godzinach 8:00–15:00.   |  fot. ilustracyjne

Wystarczy tylko na swoim profilu PUE w „Panelu Ogólnym” wybrać zakładkę „Wizyty”,  a następnie „Rezerwacja wizyty”. Placówki ZUS przyjmują klientów w poniedziałki w godzinach 8:00–18:00, a od wtorku do piątku  w godzinach 8:00–15:00.

Warto założyć profili na PUE i korzystać z usług ZUS elektronicznie. Można to zrobić bez wychodzenia z domu, korzystając w tym celu  z Profilu Zaufanego lub bankowości elektronicznej. Więcej informacji na temat PUE oraz korzyści jakie niesie za sobą posiadanie profilu na naszej stronie zus.pl.

Regionalny Rzecznik Prasowy woj. pom. Krzysztof Cieszyński

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.