14-01-22
Czersk. Trwa m.in. rekrutacja uczestników
Nabór na stanowisko kierownika placówki wsparcia dziennego i Centrum "Reaktywacja" w części
wyremontowanego budynku dworca PKP w Czersku


Trwa nabór na na kierownika placówki wsparcia dziennego i Centrum "Reaktywacja" w części wyremontowanego budynku dworca PKP w Czersku (zobacz TUTAJ). Obiekt nie jest jeszcze oddany do użytku jednak można też zgłaszać akces do uczestniczenia w zajęciach – zobacz TUTAJ.

- Ogłoszono kolejny, drugi już nabór na kierownika placówki, gdzie w terminie wpłynęły dwie oferty, przy czym jedna spełnia wymogi formalne. Mimo, iż placówka oficjalnie i praktycznie nie została uruchomiona, zadaniem kierownika będzie rekrutacja pozostałych pracowników, utworzenie harmonogramu i planu działania, itp. Przewiduje się zatrudnienie wielu specjalistów: psychologów, prawnika, dorady zawodowego, socjoterapeutów, asystentów osób niepełnosprawnych, opiekunów, wychowawców, terapeuty zajęciowego, nauczyciela języka obcego, pielęgniarki, rehabilitanta. Rekrutacja trwa - zarówno na podstawie zapytań ofertowych publikowanych na stronie jak i otwartych form, gdzie wpływają oferty pracy. Jako, że nie znamy dokładnej daty uruchomienia placówki, nie odbyły się jeszcze rozmowy z potencjalnymi kandydatami. Co do naboru uczestników informuję, iż zgodnie z przyjętym Regulaminem rekrutacji (dostępnym na stronie internetowej CUS w zakładce "projekty") odbywa się ona w sposób ciągły, niemniej w chwili otrzymania stosownych zezwoleń na użytkowanie obiektu, zorganizujemy tzw. "Drzwi otwarte" dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Czerska i nie tylko – zapowiada Anna Bielawska-Jutrzenka, dyrektor CUS w Czersku.

Kwestia realizacji przebudowy części dworca PKP, przekroczonego terminu wykonania inwestycji - powodów i konsekwencji z tym związanych, przedstawimy w osobnym artykule.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.