9-10-20
Powiat chojnicki. Lista nagrodzonych, zdjęcia
Nagrody starosty dla nauczycieli,
m.in. ze szkół w Czersku i Malachinie


Za kilka dni przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji 22 nauczycieli odebrało nagrody z rąk starosty Marka Szczepańskiego.

Spotkanie nie miało tak uroczystego charakteru jak zawsze ze względu na panującą pandemię.

– Obecna sytuacja sprawia, że Wasza praca jest jeszcze trudniejsza, dlatego serdecznie dziękuję Wam za poświęcenie i doceniam zaangażowanie – mówił starosta. – Wybraliście bardzo trudny zawód, ale dający też wiele radości.

Nauczyciele otrzymali nagrody finansowe. Starosta miał też dla nich jeszcze jedną niespodziankę. Poinformował, że zarząd powiatu przychylił się do wniosków, jakie wpłynęły ze szkół i przeznaczył pół miliona złotych na zakup pomocy dydaktycznych i sprzętu, o który wnioskowały placówki.

Jan Gliszczyński, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach, w imieniu swoich koleżanek i kolegów podziękował nie tylko za nagrody, ale także za to że, Powiat Chojnicki jako organ prowadzący ma zawsze na uwadze dobro kierowanych przez siebie placówek.


NAGRODY STAROSTY CHOJNICKIEGO
Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ W 2020 R.


- nauczyciele:

- dyrektorzy:

Starostwo Powiatowe w Chojnicach

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.