11-05-22
Powiat chojnicki. PROGRAM - poniżej
CHOJNICE. Noc Muzeów

Co ciekawego czeka nas podczas najbliższego weekendu? Zapowiada się dłuuuga noc – Europejska Noc Muzeów. Zobaczcie co będzie się działo w Chojnicach.

Muzeum Historyczno-Etnograficzne im.Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach zaprasza na wystawę instrumentów wykorzystywanych przez wiejskich muzykantów. Chojnickie Muzeum Motoryzacji i Techniki przygotowało wyjątkowe kino na kółkach, a Miejska Bibliotek Publiczna czeka na książkowych moli. Zapowiada się interesująco. Pamiętajcie - sobota 14 maja.

Starostwo Powiatowe w Chojnicach

Tropem nocnych zwierząt

Gdy zachodzi słońce, my ludzie, zwykle kładziemy się spać, natomiast niektóre zwierzęta właśnie w tym momencie budzą się do życia. Eksperymentarium w Chojnicach zaprasza na Noc Muzeów, która odbędzie się w piątek 13 maja.

Już od godziny 16:00 zapraszamy na niezapomnianą przygodę tropem nocnych zwierząt. Z mapą w ręku, odkrywać będziemy tajemnicze zakamarki Eksperymentarium. Za pomocą naszych zmysłów, podążać będziemy śladami pozostawionymi przez zwierzęta, które wykazują swoją największą aktywność między zmierzchem a świtem. Podczas tej fascynującej wędrówki dowiemy się wielu ciekawostek na ich temat.

WSTĘP WOLNY!

Dodatkowe informacje i zapisy pod nr telefonu 739 007 599.

Moc atrakcji gwarantowana!

Joanna Kartuszyńska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.