24-06-19
Gm. Czersk. Podziękowania, zdjęcia
NOC ŚWIĘTOJAŃSKA DLA ALANA

KOCHANI  DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA TĘ SOBOTNIĄ MAGICZNĄ NOC!!!

Trudno opisać słowami wdzięczność dla Wszystkich którzy przybyli na rytelskie kąpielisko, żeby wspomóc Alana i jego rodzinę. Mnóstwo uśmiechów, bezinteresownej pomocy i o to chodzi! To dzięki WAM Stowarzyszenie Naszym Dzieciom wraz z Fundacją Zawierucha i Caritas Rytel zebrało kwotę 9529 zł !!!  Cała kwota zostanie przekazana na konto rodziców Alana z przeznaczeniem na jego rehabilitację.

Dziękujemy prywatnym osobom, firmom, zespołom muzycznym, bez których nie udałoby się zorganizować tego wydarzenia. W szczególności wielkie dzięki dla:

Zespołów muzycznych: MNICH, DANIELO, DIWER DANCE, HICIOR, AGNIESZKA NIERODA i.

Firm i osób: NADLEŚNICTWO RYTEL, TPPD- TARTAK W RYTLU, ZAKŁAD HODOWLI PSTRĄGA MYLOF, WODOCIĄGI CHOJNICE, MEBLE OGRODOWE MA-GO Z CHOJNIC, PROMOCJI REGIONU CHOJNICKIEGO, SĘKOWSKI-TECHNIKA SCENICZNA, OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W RYTLU,  ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I HYDRAULICZNYCH-WŁODZIMIERZ ZABROCKI, PAŃSTWU GRZELAK, GASTRONOMIA IZMIR, AGROTURYSTYCE ŚCIERNISKO, GRUPIE RATOWNICTWA SPECJALNEGO 99SAR POLAND, PATRONATOWI MEDIALNEMU RADIU WEEKEND, FIRMIE EMBROIDERY, WYCZAROWANE-AGATA GIERSZEWSKA, MAŁGOSI KIERSZKA, SKLEP H2O JACEK KRYGIER, GRUPIE TEATRALNEJ SIŁA W NAS Z OŚRODKA KULTURY W RYTLU, EKGAZ CHOJNICE, KINO KINGSAJZ W CHOJNICACH, IRON MAN, KAWIN GRUCHAŁA Z GRUCHAŁA BOXING TEAM, FUNDACJA JAKUBA BŁASZCZYKOWSKIEGO, SALONY KOSMETYCZNE I FRYZJERSKIE: „PRESIGE” DARIA MICHAŁOWSKA, „DAGMARA”, MAGDALENA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA Z CHOJNIC, MARTA JANKOWSKA, MONIKA THIEDE Z CZERSKA, SKLEP UNIKAT – BEATA JAKUBEK, ANNA WYSOCKA z Rytla, ADAM SOJKA z Rytla.

JESTEŚCIE WSPANIALI WIELKIE DZIEKI!!!

Stowarzyszenie Naszym Dzieciom z Rytla i Sołtys Sołectwa Rytel z Radą Sołecką 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.