14-03-19
Powiat chojnicki. Radna Dalecka w pytaniach do starosty dociekała też, dlaczego wybrał on takiego drogiego wykonawcę i czy na rynku nie ma tańszych
Nowe meble starosty chojnickiego za 66 tys. zł,
bo trzeba „ujednolicić kwestię wizualną gabinetów”

Nowe meble do gabinetu starosty chojnickiego Marka Szczepańskiego kosztowały blisko 66 tys. zł. To jednak nie koniec zmian, gdyż w planach jest wyposażanie w nowe meble kolejnych gabinetów reprezentacyjnych starostwa, by wszystko było ujednolicone.


Radna Mirosława Dalecka (na zdjęciu) zainteresowała się nowymi meblami nowego starosty Marka Szczepańskiego.   |  fot. (olo)

Radna Mirosława Dalecka zainteresowała się nowymi meblami nowego starosty Marka Szczepańskiego. Zapytała więc, ile one kosztowały i czemu wymieniono je na nowe. Okazuje się, że wcale nie dlatego, że stare były złe bardzo zniszczone. Powodem zmiany było .. ujednolicenie kwestii wizualnej gabinetów...

- Jaki jest powód wymiany dotychczasowych mebli? Zły stan techniczny czy może tylko tzw. „widzi mi się” - dopytuje radna Mirosława Dalecka.

- Wyposażenie gabinetu starosty realizowane jest po 13 latach funkcjonowania i wynika z potrzeby ujednolicenia i uporządkowania kwestii wizualnej gabinetów reprezentacyjnych, w których podejmowane są m.in. najważniejsze osoby w państwie – odpowiada starosta Marek Szczepański.

Radna Dalecka w pytaniach do starosty dociekała też, dlaczego wybrał on takiego drogiego wykonawcę i czy na rynku nie ma tańszych. - Wykonawca jest ten sam, który realizował wyposażenie sali obrad starostwa w latach 2004 i 2005, zaś wizualizacja będzie tożsama z wyposażeniem sali obrad – odpowiada starosta.

Tekst i fot. (olo)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.