10-06-21
POMORSKIE. Zapraszają m.in. powiatowe urzędy pracy
Nowy cykl spotkań dla pracodawców - zapisy

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku oraz powiatowe urzędy pracy z Pomorza zapraszają pracodawców na spotkania online, podczas których poznają oni główne kierunki oferowanego wsparcia. Najbliższe odbędzie się już 16 czerwca.

Nowy cykl spotkań „Urzędy pracy wspierają pomorskich pracodawców", organizowanych w formule online, przybliży pracodawcom cztery główne kierunki wsparcia, które oferują im urzędy pracy w regionie. Podczas pierwszego z nich dowiedzą się, jak uzyskać dofinansowanie na kursy, szkolenia, studia podyplomowe i inne formy doskonalenia zawodowego w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Poza tym poznają możliwości, jakie daje współpraca z powiatowymi urzędami pracy w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanej kadry.

Spotkanie online pn. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy - wsparcie dla pracowników i pracodawców; szkolenia osób bezrobotnych na potrzeby pracodawców" odbędzie się 16 czerwca 2021 r. na platformie Zoom, w godz. 10-12. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca 2021 r. pod adresem e-mail: [email protected]
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia oraz nazwiska uczestnika, nazwy firmy oraz miejscowości, w której ma ona siedzibę.

Przed spotkaniem uczestnicy otrzymają link do wydarzenia oraz program.
Więcej informacji na stronie wup.gdansk.pl/pracodawca

WUP Gdańsk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.