Artykuł reklamowy
Nowy Jantar – zdrowie, relaks, edukacja i komfort

„Zdrowie wymaga stanu równowagi między wpływami środowiska, sposobem życia oraz różnymi elementami ludzkiej natury.” Hipokrates (460 – 377 p.n.e.)

Projekt z potrzeby zdrowia

Nowy Jantar to przede wszystkim wartościowe spotkanie z nietuzinkowymi ludźmi, którzy od lat podążają ścieżką zrównoważonego odżywiania, wyciszenia i relaksu. Nasz zespół tworzą osoby, które przekonały się o wyjątkowej zależności istniejącej pomiędzy tym co jemy, jak jemy, jak myślimy, w jaki sposób funkcjonujemy, a tym jak się czujemy i w jakim stanie jest nasza kondycja. Osoby, które nieustannie pogłębiają wiedzę w drodze po swoje zdrowie, które zrozumiały mądrość swojego organizmu.

Chcąc podzielić się wiedzą i doświadczeniem stworzyliśmy Nowy Jantar – prozdrowotny projekt obejmujący turnusy z oczyszczającymi dietami, wykrywaniem nietolerancji pokarmowych i z leczniczymi postami. Jednak samo odżywianie to nie wszystko. W świecie pełnym nadmiaru bodźców, dezinformacji, wszechobecnego stresu, presji, fake newsów postanowiliśmy stworzyć autorski program zorganizowanego wypoczynku. Tworząc go czerpaliśmy z dziedzin takich jak rehabilitacja, farmakologia, psychologia, dietetyka, naturoterapia, ziołolecznictwo i wielu innych. Każdy, kto odczuwa zmęczenie i zniechęcenie otaczającą go rzeczywistością, a także potrzebę pozytywnych zmian, może rozpocząć z nami marsz po zdrowie. Wiemy, jak trudne są początki i mamy na nie swoje sposoby!

Turnusy i diety oczyszczające

Pod okiem naszej doświadczonej dietetyk i w stałej konsultacji z lekarzem prowadzimy zorganizowane, 3-dniowe turnusy z dietą sokowo-ziołową  doktora Buchingera, a także 7-dniowe turnusy z dietą warzywno-owocową. Pierwszymi, zauważalnymi korzyściami płynącymi z turnusów jest witalizacja organizmu, a także poprawa kondycji cery. Ponadto, stanowią one wprowadzenie do regulacji gospodarki hormonalnej i ważny krok w kierunku wyzbycia się wielu przewlekłych dolegliwości. Bogaty program i atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że w ostatnich miesiącach odwiedzili nas m.in. mieszkańcy Trójmiasta, Kartuz, Malborka czy Czerska.

Weekendowy, szybki detoks pod okiem naszej dietetyczki, czy tygodniowa kuracja oczyszczająca z dietą warzywno-owocową? Wszystko to okraszone rozmowami, produkcją naturalnych kosmetyków, aktywnością fizyczną i szczyptą nadmorskiego jodu. Dla chętnych – nauka morsowania. Wybierz swój sposób na regenerację!


Zapraszamy:

https://nowyjantar.pl/turnusy-z-dieta/

www.nowyjantar.pl
Nowy Jantar
OWS Wiking Sp. z o.o.
ul. Rybacka 12

tel.kom.: 602 773 448
e-mail:
[email protected]

FB: https://www.facebook.com/Nowy-Jantar-436980560184583/

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.