Ogłoszenie
OFERTA PRACY
KB Sp. z o.o.
Operator wózka widłowego

Rodzaj zatrudnienia
Pełny etat

Twój zakres obowiązków:
• obsługa wózka - przewożenie surowca, załadunek,
• dostarczanie i odbiór surowca na czas w celu utrzymania produkcji,
w odpowiedniej ilości i jakości,
• składowanie kłód w zależności od ich przeznaczenia,
• prowadzenie dokumentacji wózka

Nasze wymagania:
• Gotowość do pracy zmianowej
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych
obowiązków
• Uprawnienie na wózki widłowe (UDT)
• Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie
dodatkowym atutem

To oferujemy:

• Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w
swojej branży;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu
próbnego,
• Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
• Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
• Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
• Program poleceń pracowniczych;
• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego;
• Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan

KB Sp. z o.o. Zakład Przemysłu Drzewnego w Rytlu
tel. +48 605511675
e-mail: [email protected]

Rekrutacja, formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d84ee6045f8441c4b4efb7636ca15ab3