Ogłoszenie
OFERTA PRACY
Media Expert – PRACA W CZERSKU
Doradca Klienta

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller).

Twój zakres obowiązków:
-    sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
-    zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
-    dbanie o najwyższą jakość obsługi

Nasze oczekiwania:
-    wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
-    orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
-    umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
-    dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
-    doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-    umowę o pracę bez okresu próbnego
-    stabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii
-    zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
-    ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
-    prywatną opiekę medyczną
-    realną szansę na awans
-    pakiet szkoleń
-    dofinansowanie do karty MultiSport
-    pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?