Ogłoszenie
Oferta Pracy

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Czersku

zatrudni osobę na stanowisko:  operator oczyszczalni ścieków / operator ujęcia wody z możliwością przyuczenia do zawodu

Wymagane dokumenty:

-    CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
-    Pisemne oświadczenie kandydata o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o. w Czersku, 89-650 Czersk ul. Kilińskiego 15, zawartych w ofercie dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem  danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)(Dz.Urz. UE L 119 z 4.05.2016, str.1).

Wymagane dokumenty prosimy składać w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych sp. z o.o. ul. Kilińskiego 15, 89-650 Czersk (sekretariat)   w terminie do dnia 14  września  2020 r. do godz. 15.00.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Operator oczyszczalni ścieków / operator ujęcia wody z możliwością przyuczenia do zawodu - zobacz ofertę (TUTAJ)

ZUK w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.