Ogłoszenie

  OFERTA PRACY:
Technolog Drewna

Opis stanowiska:

-    Projektowanie i opracowywanie dokumentacji rysunkowej i technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami

 -   Analiza wskaźników technologiczno-produkcyjnych i kosztowych pod względem ich optymalizacji;

 -   Udoskonalanie procesów technologicznych, wprowadzanie nowych technologii w celu redukcji kosztów i zwiększenia wydajności

-    Wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w nadzorowanym ciągu produkcyjnym

-    Przygotowanie niezbędnej dokumentacji

-    Nadzór nad przebiegiem projektów

-    Realizacja nowych projektów zmierzających do zwiększenia zdolności produkcyjnych lub optymalizacji kosztów

 Wymagania:

-    Wykształcenie wyższe o profilu technolog drewna

-    Doświadczenie w przemyśle sklejkowym (łuszczenie i suszenie drewna oraz montaż płyt klejonych warstwowo)

-    Znajomość drewna jako materiału obrabianego

 -   Znajomość języka angielskiego, znajomość innego obcego języka będzie dodatkowym atutem

 -   Umiejętność pracy w zespole,

 -   Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 -   Prawo jazdy kat. B

 -   Samodzielność w działaniu

 -   Otwartość na nowe technologie i materiały.

Oferujemy:

-    umowę o pracę

 -   wynagrodzenie zasadnicze w zależności od doświadczenia

 -   premia uznaniowa

 -   możliwość rozwoju zawodowego

-    szkolenia podnoszące kwalifikacje

-    stabilność zatrudnienia

-    pakiet socjalny dla pracowników Steico:

-    wczasy pod gruszą

-    dofinansowanie czesnego (szkoły wyższe, studia, szkoły zawodowe)

-    dofinansowanie do wyjazdów/wycieczek dla pracowników

-    dofinansowanie do wyjazdów dzieci pracowników (ferie zimowe, kolonie letnie)

-    paczki ze słodyczami na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci pracowników

-    zabawa karnawałowa

-    bony świąteczne (Święta Wielkanocne)

-    grupowe ubezpieczenie na życie.

Dołącz do Nas. Pracuj w STEICO!

KONTAKT:
adres mailowy:
[email protected]

tel. 882 847 179

STEICO - producent materiałów
budowlanych przyjaznych środowisku

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, głównym udziałowcem jest spółka STEICO SE. Produkujemy szeroką paletę materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego oraz niezwykle wytrzymałe i zarazem lekkie belki dwuteowe na konstrukcję ścian, dachów czy stropów.

Zatrudniamy ponad 1000 pracowników. Dzięki fabrykom w Czarnkowie, Czarnej Wodzie i Casteljaloux dysponujemy największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy klientów w ponad 40 krajach.

Dodatkowe informacje o nas i naszych produktach znajdą Państwo tutaj - http://www.steico.com/pl/

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.