Ogłoszenie
OFERTA PRACY
WUTKOWSKI
Kierowca kat. C + E
z uprawnieniami do obsługi HDS

Opis stanowiska:

Kierowca kat. C + E to osoba, która posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony. Jest odpowiedzialna za bezpieczny transport ładunku. Musi także dbać o właściwy stan techniczny pojazdu. W ścisłej współpracy z pracownikami magazynu będzie realizowała zadania transportu i dostawy towaru do klientów firmy.

Nie masz uprawnień HDS? Zrobisz je u nas!

 Główny zakres odpowiedzialności:
    • przewożenie towaru na terenie całego kraju,
    • dbanie o prawidłowe wypełnienie dokumentów.

Wymagania:
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowcy kat. C + E,
    • prawo jazdy kat. C + E,
    • aktualny kurs przewozu rzeczy,
    • elektroniczna karta kierowcy,
    • uprawnienia HDS.

Oferujemy:
    • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,
    • zniżki na produkty firmy,
    • wpływ na dalszy rozwój firmy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 692 989 499
lub [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu
(cv, liście motywacyjnym lub w treści pisma przewodniego)
następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych, dobrowolnie przekazanych przeze mnie Wutkowski sp. z o.o. sp.k. do celów rekrutacji oraz wyrażam zgodę na przechowywanie tych danych przez okres jednego roku.
Niniejsza zgoda może być przez kandydata do pracy w każdym czasie wycofana z zastosowaniem ścieżki komunikacji analogicznie do sposobu dostarczenia danych osobowych”.