Ogłoszenie

OFERTA PRACY

KIEROWCA KAT. C+E Z UPRAWNIENIAMI
DO OBSŁUGI HDS

Opis stanowiska:
Kierowca kat. C + E to osoba, która posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony. Jest odpowiedzialna za bezpieczny transport ładunku. Musi także dbać o właściwy stan techniczny pojazdu. W ścisłej współpracy z pracownikami magazynu będzie realizowała zadania transportu i dostawy towaru do klientów firmy.

Nie masz uprawnień HDS? Zrobisz je u nas!

Główny zakres odpowiedzialności:
    • przewożenie towaru na terenie całego kraju,
    • dbanie o prawidłowe wypełnienie dokumentów.

Wymagania:
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowcy kat. C + E,
    • prawo jazdy kat. C + E,
    • aktualny kurs przewozu rzeczy,
    • elektroniczna karta kierowcy,
    • uprawnienia HDS.

Oferujemy:
    • zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,
    • zniżki na produkty firmy,
    • wpływ na dalszy rozwój firmy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 573 785 421 lub [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu (cv, liście motywacyjnym lub w treści pisma przewodniego) następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, dobrowolnie przekazanych przeze mnie firmie Wutkowski sp. z o.o.”.