Ogłoszenie
OFERTY PRACY
SZWACZ/SZWACZKA
TAPICER

Grupa POLIPOL to dziś jedno z największych i najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji mebli tapicerowanych. Tworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju dzięki unikatowemu połączeniu umiejętności pracowników, ich pasji do tworzenia oraz najwyższej jakości surowców. W centrum naszych zainteresowań zawsze znajduje się człowiek. Zarówno Klient, jak i Pracownik. Wiemy, że to jego kunszt, jego energia i jego nadzwyczajność, jest naszą siłą i kluczową przewagą na rynku.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska:

SZWACZ/SZWACZKA wyślij CV - https://kariera.polipol.pl/vfs7b

TAPICER
wyślij CV - https://kariera.polipol.pl/kb5tp

Zadania wykonywane na stanowisku:
  • szycie/tapicerowanie kompletów wypoczynkowych
  • praca w oparciu o plany produkcyjne
Zapewniamy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna oraz kwartalna)
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy (dojazd powyżej 20 km)
  • bogaty pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe
Oczekujemy:
  • gotowości do pracy 2-zmianowej
  • gotowości do pracy na akord
  • zdolności manualnych, dokładności i rzetelności
  • chęci podnoszenia swoich umiejętności
  • odpowiedzialności
Dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu (52)3952149, w godzinach 08:00 – 16:00.