Ogłoszenie
OFERTY PRACY
Pracownik budowlany – praca w delegacji

Firma GASTEL PREFABRYKACJA S.A poszukuje pracowników budowlanych do pracy w delegacji:

Obowiązki:
-wykonywanie fundamentów żelbetowych i drobnych prac ziemnych,
-praca na wyjazdach od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski.

Wymagania:
-chęć do pracy
-prawo jazdy kat. B
-sumienne wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:
-dojazd na miejsce realizowanej budowy,
nocleg,
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
- atrakcyjne zarobki,
-ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie naszej firmy Karsin, ul. Dworcowa 30A , do przesłania CV na adres: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod nr 795 528 204.

Więcej informacji o naszej firmie znajduje się pod adresem: www.gastel.pl