Firma Voss specjalizuje się w montażu konstrukcji stalowych regałów magazynowych typu AKL, OPM, DPS, SILO, FLEXY, CUBY. Dziesięć lat doświadczenia w branży ugruntowało pozycję firmy na rynku przez co zapewnia ona stałe i stabilne zatrudnienie swoim pracownikom.

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz rozpoczęciem nowych projektów w Europie i Ameryce Północnej zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Monter Konstrukcji Stalowych (10 miejsc)

Twój zakres obowiązków:

- Odbiór i selekcja materiału
- Rozładunki i inwentarz materiału
- Budowanie i skręcanie ram
- Stawianie i montaż ram w pionie
- Kompletowanie pozostałych elementów regału
- Ustawianie regału
- Montaż ogrodzeń i siatek

Nasze wymagania:

- Zdolności manualne
- Wyobraźnia przestrzenna
- Dobra kondycja fizyczna

Dodatkowym atutem będzie:

- Umiejętność obsługi elektronarzędzi
- Uprawnienia i umiejętność kierowania wózkiem widłowym i platformą roboczą
- Brak lęku wysokości

To oferujemy:

- Stabilne (również w okresie zimowym) zatrudnienie
- Po okresie próbnym długoterminowa umowa o pracę
- Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Zarobki od 8 - 12 000 zł netto

Od nas otrzymasz:

- Zakwaterowanie
- Darmowy dojazd z i na projekt
- Darmowy dojazd z kwatery do miejsca pracy pojazdami służbowymi
- Odzież roboczą
- Narzędzia pracy
- Opiekę kadry managerskiej projektów i biura w Polsce

Zobacz, jak wygląda nasza praca:
www.voss-eu.pl
KONTAKT:
P.P.H.U VOSS ROKOCIN
tel. 662 131 442