Ogłoszenie

`SAŁATA` MARCIN SAŁATA - OFERTY PRACY:

- DORADCA KLIENTA,
- SERWISANT STOLARKI BUDOWLANEJ
- MONTER

OFERTA PRACY - DORADCA KLIENTA
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy (okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, bramy, parapety, panele podłogowe)
-obsługa klienta w salonie na wszystkich etapach sprzedaży-od momentu pierwszej rozmowy i zbadania potrzeb klienta po finalizację sprzedaży
-przygotowanie kalkulacji, ofert, doradztwo techniczne oraz zawieranie umów z klientami
-realizacja indywidualnego planu sprzedaży
-kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

POSZUKUJEMY OSOBY KTÓRA:
-posiada doświadczenie w sprzedaży
-posiada wysokie kompetencje komunikacyjne - jest otwarta, uśmiechnięta, energiczna. Potrafi budować dobre relacje z klientami i współpracownikami
-posiada znajomość branży budowlanej oraz oferowanych produktów
-chce się uczyć i zwiększać swoje kompetencje niezbędne w codziennej pracy
-język niemiecki-mile widziany

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-niezbędne narzędzia pracy w tym telefon służbowy, laptop
-grupowe ubezpieczenie na życie
-przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 570-725-931 lub wysłanie CV na adres: [email protected]

OFERTA PRACY - SERWISANT STOLARKI BUDOWLANEJ
Lubisz majsterkować? Jeśli tak, to właśnie praca dla Ciebie!
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko serwisanta stolarki budowlanej.

Zakres obowiązków:
- analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
- serwisy, regulowanie okien, drzwi, bram, rolet,
- drobne prace montażowe,
- raportowanie wykonanych działań.

Oczekujemy:
-Prawo jazdy kat B
-Odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
-Samodzielność w działaniu
-Dbanie o powierzone narzędzia pracy
-Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w miłej atmosferze
-Ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia zewnętrzne/wewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 570-725-931 lub wysłanie CV na adres:
[email protected]

OFERTA PRACY - MONTER
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisko montera.

-Prace budowlane, montaż okien PCV, drzwi, bram garażowych, rolet.
Oczekujemy:
-Doświadczenia zawodowego na stanowisku montera
-Dyspozycyjność

Oferujemy:

"SAŁATA" MARCIN SAŁATA
WWW. SALATAOKNA.PL