2-10-23
Czersk. ZDJĘCIA
Ogólnopolskie Biegi Przełajowe z udziałem uczniów i absolwentów ZSS w Czersku - Łosice 2023

Ogólnopolski Biegi  Przełajowe Związku Stowarzyszeń Sportowych „ SPRAWNI RAZEM”, które odbyły się w dniach 29.09-01.10.2023r. w Łosicach, woj. mazowieckie, okazały się bardzo szczęśliwe dla uczniów i absolwentów ZSS w Czersku a jednocześnie zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”.

- Anastazja Szkatuła w kategorii do lat 16 zajęła pierwsze miejsce,
- Emilia Pestka w kategorii powyżej 16 lat, w biegu na dystansie 1500 m zajęła III miejsce,
- Konrad Kułakowski wśród chłopców do lat 16 po mocnym finiszu wywalczył II miejsce,

Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy Klubu – Filip Kułakowski dał z siebie wszystko ale w tym roku wystarczyło to tylko, albo aż na IV miejsce ale obiecał, że w przyszłym roku stanie na podium. Kasandra Szkatuła w swoim biegu (dziewcząt do lat 16) zajęła VII miejsce.
Zawodnicy MUKS „RAZEM” do zawodów przygotowywali się pod okiem  Pawła Jakubowskiego, Przemysława Lepaka i Jarosława Fidurskiego.