18-08-20
Czersk. Trzy punkty dla czerszczan
Olimpia Czersk - mecz inauguracyjny

Seniorzy Olimpii Czersk rozpoczęli rozgrywki o mistrzostwo klasy B Pomorskiego ZPN.
Mecz inauguracyjny odbył się na wyjeździe w Hucie z miejscowym Orkanem.

Faworyta trudno było wskazać, bo zawsze mecze obu drużyn są zacięte i pełne emocji.
Jednak Olimpia pojechała z nastawieniem zdobycia trzech punktów.

Do przerwy wynik meczu był remisowy 1:1, chociaż przewaga piłkarzy Olimpii była znaczna.
W drugiej połowie Olimpia zmobilizowała się i strzeliła drugiego gola i wywiozła z Huty 3 punkty, na dobry początek rundy jesiennej.

Bramki dla Olimpii strzelili Michał Ginter z rzutu wolnego i Robert Repiński z główki.
Kolejny mecz Olimpia zagra też na wyjedzie z MKP Szlachtą w najbliższy sobotę 22/08 o godz. 16.00.