11-10-18
Czersk. Czerszczanki powiększyły swoje konto w tabeli o 3 punkty
OLIMPIA CZERSK POKONAŁA ZENIT ŁĘCZYCE

W minioną niedzielę (07.10) OLIMPIA CZERSK rozegrała spotkanie na wyjeździe z drużyną ZENIT ŁĘCZYCE.

Mimo niesprzyjającej pogody zawodniczki OLIMPII bardzo dobrze rozpoczęły mecz. Już w 13 minucie drużyna gości wywalczyła rzut rożny. Dośrodkowanie z rzutu rożnego przez Kingę Filipiak, wykorzystała Wiktoria Walkusz i zdobyła pierwszą bramkę dla czerszczanek.

Ten stały fragment gry sprzyjał drużynie z Czerska. Pod koniec pierwszej połowy (30 minuta spotkania), ponownie z rzutu rożnego OLIMPIA CZERSK powiększyła swoją przewagę. Drugą bramkę dla gości zdobyła Natalia Babińska.

Zawodniczki OLIMPII CZERSK utrzymywały dwubramkową przewagę aż do 61 minuty spotkania. Mokra piłka niefortunnie wślizgnęła się do bramki gości.

Na odpowiedź drużyny z Czerska nie trzeba było długo czekać. W 63 minucie przepiękną bramkę z lewej nogi strzeliła Monika Weber.

OLIMPIA CZERSK wygrała spotkanie 3:1, powiększając tym samym swoje konto w tabeli o 3 punkty.

Olimpia Czersk serdecznie dziękuje kibicom za przybycie i doping oraz darczyńcom ( Gmina Czersk oraz Usługi budowlane Kropidłowski Fabian)