23-09-21
Czersk. IV LIGA SEKCJA KOBIET. DERBY GMINY DLA CZERSKA
OLIMPIA CZERSK. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców i sympatyków na Derby Powiatu!

Już w tę niedzielę 26 września w ramach 5. kolejki rozegramy mecz na własnym boisku przeciwko MKS Chojniczanka Chojnice.

Mecz zostanie poprzedzony minutą ciszy dla Śp. Eugeniusza Żyndy.

Mecz 1. kolejki IV ligi z Pogonią Tczew odbył się na naszym terenie. Niestety drużyna z Tczewa wzmocniona zawodniczkami 1 ligi wywozi z Czerska 3pkt.

Drugi mecz sezonu odbył się w Gdańsku z AP II Lotos Gdańsk.
Ulegliśmy silnej drużynie która również była wzmocniona zawodniczkami z 1ligi aż 19:1.

19 września miał miejsce mecz wyjazdowy do pobliskiej drużyny z Rytla.
W końcu nastąpiło przełamanie w naszej drużynie i wywieźliśmy pierwsze 3 punkty!
O godzinie 15:00 usłyszeliśmy pierwszy gwizdek w Rytlu.

Początek spotkania był trochę chaotyczny lecz z każdą minutą coraz lepiej odnajdywaliśmy się na boisku. Brda wykorzystała chwilowe brak skupienia  naszej drużyny  i zdobyła bramkę  lecz szybko wyrównaliśmy! Pewnym strzałem Natalia Babińska umieściła piłkę w siatce! Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1
Na drugą połowę wyszłyśmy bardziej pewne siebie i była ona dla nas zdecydowanie lepsza.
Zdobyliśmy drugą piękną bramkę. Nie odpuszczaliśmy, walczyliśmy do samego końca.
Trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobyła Wiktoria Czapiewska. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Olimpii!