30-06-19
Powiat chojnicki. Wykaz kursów
Ostatni dzwonek na takie kursy

Grażyna Wera Malatyńska zaprasza wszystkich zainteresowanych na ostatnie szkolenia i kursy, które organizuje LGR Morenka. - To ostatni dzwonek, żeby prawie za darmo się wykształcić – dodaje szefowa Morenki.


Grażyna Wera-Malatyńska zaprasza wszystkich zainteresowanych na ostatnie szkolenia i kursy, które organizuje LGR Morenka.   |  fot. (olo)

Można zapisać się na kursy językowe na różnych poziomach (angielski i niemiecki) oraz na kursy zawodowe. - W grudniu zakończymy ten projekt, więc osoby zainteresowane zachęcam i zapraszam, bo to już ostatni dzwonek – mówi Grażyna Wera-Malatyńska prezeska Morenki.

Jeśli będzie większa grupa chętnych możliwe są inne kursy i to w miejscu zamieszkania kursantów. - Szkolenia i kursy kierowane są do osób pracujących lub zamieszkujących na terenie powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego i kościerskiego. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych i weekendy i wszystkie kursy i szkolenia kończą się egzaminem kwalifikacyjnym – dodaje Wera - Malatyńska.

Dostępne kursy językowe: język angielski poziom A1, A2, B1, B2 oraz język niemiecki poziom A1, A2, B1, B2.

Kursy zawodowe m.in.: Pilarz, Spawania metodami: MAG, TIG, MIG, MMA, Kursy na operatorów maszyn budowlanych, Kursy energetyczne /SEP G1,G2, G3 eksploatacja i dozór, Obsługa wózków jezdniowych/podnośnikowych I, II WJO, Kurs kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, Opiekun osób starszych, Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, Animator czasu wolnego, Kurs komputerowe, Kurs grafiki komputerowej 2D, 3D / AutoCad, Specjalista ds. Kadr i płac z obsługą programów kadrowo-płacowych, Kurs Podstaw rachunkowości I stopień do księgowego, Kelner-barman/flair, Kucharz, Kurs kosmetyczny, Kurs florystyczny i inne.

Tekst i fot. (olo)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.