17-10-20
Czersk. Ostatnie mecze Olimpii – relacje
Derby gminy dla Zielonych Łąg, remis dziewcząt z Olimpii

Seniorzy Olimpii nie mają ostatnio dobrej passy. Derby gminy, które odbyły się w ubiegły weekend tym razem dla Zielonych Łąg.

W pierwszej połowie meczu Zieloni zdobyli dwie bramki. W drugiej połowie Grzegorz Narloch strzelił bramkę kontaktową i dał nadzieję, na punkty. Niestety w 51 min. spotkania Kamil Solecki strzelił 3 bramkę i takim wynikiem zakończył się mecz. Olimpia tym razem w derbach bez punktów.

Nieco lepiej poszło dziewczynom z Olimpii, które grały z Olimpico Malbork.
Pomimo, że w 4 minucie już przegrywały 1:0, po kilku minutach wyrównały. Jeszcze przed przerwą, znów Olimpico wyszło na prowadzenie, ale tuż po przerwie Olimpia wyrównała na 2:2.
Przewaga w meczu była po stronie seniorek Olimpii, szczególnie końcówka meczu była emocjonująca, sporo akcji pod bramką gości, ale zabrakło trochę szczęścia.

Bramki dla Olimpii zdobyły Marlena Małachowska i Daria Preiss.
Ale brawo za walkę i zdobyty punkt.

Najbliższe mecze - w niedzielę 18.10, niestety już bez udziału publiczności.
Seniorzy zagrają o 14.00 z Brdą Wielkie Chełmy, panie  o 16.00 zagrają z GKS Żukowo.

Pozostaje życzyć powodzenia obu drużynom.

Ogłoszenie  o meczach piłki nożnej:

Zgodnie z obecnym rozporządzeniem rządowym mecze od soboty 17 października odbywać się będą bez udziału publiczności. Na obiekcie podczas meczu mogą przebywać jedynie uczestnicy spotkania – zawodnicy, sztaby szkoleniowe obu drużyn, sędziowie oraz osoby funkcyjne, niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia i organizacji meczu. Dopuszcza się obecność delegata, obserwatora, spikera, obsługi medycznej, noszowych, firmy ochrony mienia, koordynatora służb bezpieczeństwa, koordynatora służb klubowych, media.