1-08-20
Powiat chojnicki. Ten rok jest całkiem inny, lecz nie odpuszczamy !!!
OSTOYA FESTIVAL  -  IV edycja
13 -16 sierpnia 2020Tylko raz w roku, w Ostoya nad Brdą ma miejsce impreza o tak wielkiej mocy.
Ten rok jest całkiem inny, lecz nie odpuszczamy !!!


Choć planowany wcześniej, tradycyjny, czerwcowy termin upadł wraz z covidowym zamieszaniem, to teraz, z racji niedawnej zmiany w ograniczeniach, pokonując inne trudności, podejmujemy wyzwanie.

Wszyscy, którzy wzięli udział w Ostoya Festival wiedzą już, jak bardzo wyjątkowy jest klimat tego wydarzenia. Byli wszak jego największą siłą i niezbędnym tworzywem.
Pozostali, którzy jeszcze nie byli na naszym Festivalu, już w sierpniu, będą mieli okazję, by się o tym przekonać, dołożyć porcję własnej mocy i zakochać się w Ostoi...

Jak zawsze pragniemy Was zachwycić, oczarować i złapać za serducha. Każdy O.F. to dla nas wielkie wyzwanie, tym większe i bardziej zobowiązujące, im więcej jest WAS, Drodzy Festivalowicze i większa Wasza uciecha !

Z radością więc, zapraszamy na doroczną - jakże wyczekiwaną - ucztę, pełną tego co najlepsze: pięknej muzyki, dobrej energii, wspaniałych ludzi i niezwykłych pomysłów...

Niezwłocznie opublikujemy pełniejsze informacje o tegorocznej edycji...
Obserwujcie wydarzenie i stronę Ostoya Festival

OSTOYA FESTIVAL 2020
Potężna Dawką Kultury !!!

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.