16-01-20
Czersk. Czujemy się dumni, że kibice doceniają Naszych zawodników
Patryk Duda najpopularniejszym sportowcem
powiatu chojnickiego!

Zawodnik MLKS Borowiak Czersk (piłka nożna) Patryk Duda (na zdjęciu) był pierwszy w powiecie, a siedemnasty w województwie pomorskim! Przypomnijmy, że głosowanie w pierwszym powiatowym etapie odbywało się od 18 listopada i trwało do 12 grudnia 2019 roku.

Plebiscyt Sportowy Dziennika Bałtyckiego to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking pomorskich sportowców. Tegoroczna 67. edycja, jak co roku była prowadzona pod honorowym patronatem Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku najpopularniejszych sportowców osobno w Gdańsku i Sopocie, Gdyni oraz każdym powiecie wybrali kibice – Czytelnicy i internauci.

W imieniu klubu gratulujemy wyróżnienia! Czujemy się dumni, że kibice doceniają Naszych zawodników oraz ich zaangażowanie na boisku, gdyż to napędza nas wszystkich do dalszej ciężkiej pracy!

MLKS Borowiak Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.