2-01-20
Czersk. Podziękowanie
Pierwszy dzień zajęć w WTZ Czersk
– wyjątkowi goście z niespodziankami


Dzisiaj(2.01) w WTZ Czersk odbył się pierwszy dzień zajęć w Nowym Roku - 2020! Rok zaczął się dla nas bardzo radośnie, dzięki wyjątkowym gościom, którzy odwiedzili naszą placówkę.

Odwiedzili nas pani prezes " Stowarzyszenia Nasza Wieś Będźmierowice" - Zofia Bielawska, pani sołtys Będźmierowic Joanna Morawska oraz pan prezes OSP Zbigniew Bielawski.
Przybyli do nas z niespodzianką - obdarowali wszystkich 30 uczestników paczkami pełnymi słodkości, co wywołało ogromną radość w naszych podopiecznych, oprócz upominków przynieśli nam swoje uśmiechy i ogromne wewnętrzne ciepło .

- Dziękujemy za ten piękny gest serdeczności i dobroci, takie gesty dodają wiary w to, że czeka nas cudowny rok! Mając wokół tak cudownych ludzi - nie może być inaczej! Na pewno będziemy  spotykać się o wiele częściej- to nasze wspólne noworoczne postanowienie,  bo "w ludziach dobrych wiele serc bije!".  Naszym darczyńcom oraz wszystkim mieszkańcom Będźmierowic życzymy wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze w 2020 roku! - podsumowuje spotkanie kierownik WTZ Renata Breszka.

WTZ Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.